comi
14 آذر 1401 - 10:26

شهادت سرباز مدافع امنیت در چابهار

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به ماموران وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار و شهادت سرباز مدافع امنیت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: شب گذشته در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی شهرستان چابهار دو نفر شرور مسلح به دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور آن شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و به سمت آنان تیراندازی می کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود؛ اشرار مسلح بعد از حمله ناجوانمردانه سریعآ از محل متواری شدند که براثر این تیراندازی به دلیل شدت جراحات وارد در ساعت ۰۵:۱۰ مورخه ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ سرباز وظیفه «عارف هوتی» به فیض شهادت نائل و سرباز وظیفه «بنیامین فاضلی» از ناحیه کتف مجروح می شود.

این مقام ارشد انتظامی در استان تصریح کرد؛ از لحظات ابتدایی این حادثه با تشکیل تیم ویژه و سرنخ های به دست آمده، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به ماموران جان برکف گشت پلیس راهور آغازشد.

سردار قنبری با اشاره به اقدامات کور اشرار مسلح در تیر اندازی به سمت مدافعان امنیت اظهار داشت؛ امنیت خط قرمز پلیس بوده و در راه حفظ امنیت مردم با اراده استوار تا پایان جان ایستاده ایم و شهادت این سرباز سرافزار انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

ضمنأ مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

پایان پیام/۳۱۳۹

منبع: فارس
شناسه خبر: 897682